Karierni center Univerze na Primorskem
Center za vseživljensko učenje in karierno orientacijo
SL

PREDSTAVI SVOJE POSLANSTVO

KAKO SE PREDSTAVIM DELODAJALCEM? PRIPRAVA CV IN SPREMNEGA MOTIVACIJSKEGA PISMA

Čeprav vem kaj želim v življenju početi, imam težave pri temu, kako naj to predstavim drugim. Kako naj na kratko povem kdo sem in kaj si želim v življenju početi (elevator pitch)? Kako se predstaviti v določeni situaciji (CV oz. karierna vizitka)? Kako razmišljajo delodajalci?

Odgovore na ta in druga vprašanja bomo skupaj podali na delavnici Predstavi svoje poslanstvo.

Ob pomoči kariernega svetovalca, ki vam bo predstavil smernice za pripravo življenjepisa (CV), motivacijskega in zahvalnega spremnega pisma ter drugih učinkovitih načinov predstavljanja delodajalcem (video, splet), se boste v drugem delu delavnice tudi praktično preizkusili v samopredstavitvi v različnih situacijah in z različnimi nameni. Predvsem se boste posvetili razliki med prijavo in ponudbo na delovna mesta ter različnim vrstam in oblikam življenjepisov (funkcijski, akademski, ciljani CV ipd.). Skozi sklepno diskusijo boste dokončno spoznali kako inovativno in avtentično predstaviti sebe, svoje potenciale in življenjsko poslanstvo.